Linki pozycjonujące

Oferujemy wykupienie linków do stron bardzo dobrze stojących w wyszukiwarkach Google, WP czy Onet. Są to strony o bardzo szerokiej tematyce. Dotyczą m. in. działalności reklamowej, naukowej, budowlanej, sportu, szkolnictwa, gastronomii, medycyny czy tworzenia stron internetowych. Są one przez Nas wysoko wypozycjonowane i gwarantujemy, że łączą się bezpośrednio z tematyką strony! Na wartość linków składa się wysoki pagerank strony i brak linków wychodzących.

Pamiętaj!!! Wartość jednego linku z dobrej strony jest dużo większa i bardziej skuteczna niż linku ze strony ze słabym zakresem wyszukiwania.

Linki pozycjonujące sprzedajemy po bardzo przystępnych cenach. Minimalny możliwy do wykupienia czas wyświetlania linków to 3 miesiące. Większość linków dostępnych w ofercie sprzedawana jest jednak bezterminowo. Istnieje także możliwość pogrubienia danego linku, jego wyeksponowania, co znacznie przyspiesza wyszukiwanie danej witryny.

Sprzedaż linków trwa cały czas. Jeśli Jesteś zainteresowany skontaktuje się z Naszym biurem, gdyż Twoja strona musi przejść wstępną weryfikację, czy nie zawiera treści typu: pornograficznego czy niezgodnego z prawem. Jeśli Twoje adresy zostaną zakwalifikowane zostaniesz niezwłocznie poinformowany i dokonamy finalizacji transakcji pozycjonowania linku.